Doradca podatkowy

Nasz doradca podatkowy wspomaga naszych klientów m.in. przy wyborze formy opodatkowania czy w kwestiach spornych z Urzędem Skarbowym

Doradca podatkowy dla Twojej firmy

W naszej kancelarii rozumiemy, że wyłącznie kompleksowa obsługa klientów pozwala osiągnąć pełne zadowolenie. W związku z tym współpracujemy z licencjonowanym doradcą podatkowym, co pozwala nam oferować usługi w tym zakresie.

Doradca podatkowy jak sama nazwa wskazuje zajmuje się doradzaniem klientowi najlepszych dla niego rozwiązań. Jest to zawód zaufania publicznego, który można wykonywać po zdaniu właściwego egzaminu państwowego. W efekcie w doradztwo podatkowe może obejmować nie tylko bieżącą obsługę podatkową firmy, ale również:

– reprezentowanie jej przed organami podatkowymi, czy sądami administracyjnymi;

– przygotowywanie zeznań, deklaracji podatkowych, a także różnego rodzaju pism, czy opinii;

– doradztwo w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego.

Doradztwo podatkowe - dlaczego my?

Korzystając z usług naszej kancelarii można liczyć na kompleksową obsługę rachunkową, kadrową, czy prawną. Oferujemy również doradztwo podatkowe, co jest możliwe dzięki wspomnianej już współpracy z certyfikowanym doradcą. Posiłkujemy się bowiem jego wiedzą oraz doświadczeniem w przypadku pojawiania się problemów wykraczających poza nasze kompetencje. Naszym nowym oraz aktualnym klientom oferujemy możliwość zorganizowania spotkania z udziałem naszych specjalistów oraz doradcy podatkowego, co ma na celu wybór optymalnej formy prowadzenia działalności czy omówienia bieżącej działalności. W efekcie przyszli oraz aktualni przedsiębiorcy mogą dopasować formę opodatkowania do specyfiki swojej działalności czy zmieniających się przepisów.

Doradca podatkowy