Dotacje

Przygotowujemy kompletne wnioski o dotacje z Powiatowego Urzędu Pracy.

Kompleksowa pomoc w pozyskiwaniu dotacji z PUP

Kompleksowa pomoc w pozyskiwaniu dotacji z PUP

Dotacje z Urzędu Pracy na założenie działalności gospodarczej umożliwiają pozyskanie kapitału niezbędnego do uruchomienia firmy. By go otrzymać należy jednak przedstawić nie tylko odpowiedni biznesplan, ale również szereg innych dokumentów, które potwierdzą, że konkretny biznes może się udać.

Jedną z usług oferowanych naszym klientom jest
pomoc w zakresie pozyskania dotacji z PUP na założenie działalności gospodarczej. Działamy w tym przypadku kompleksowo, co oznacza, że oferujemy nie tylko pomoc w wypełnieniu wniosku, ale odpowiadamy również za opracowanie biznesplanu, analizy SWOT, czy obliczenie rentowności biznesu. Doświadczenie oraz znajomość przepisów pozwala nam przygotować dokumenty w taki sposób, by przyznanie dotacji było czystą formalnością. W efekcie nasi klienci uzyskują środki na rozwój własnego biznesu, płacąc nam jedynie niewielką prowizję w wysokości od 4 do 6% kwoty przyznanej dotacji.

Usługi księgowe dla firmy

Pozyskanie dotacji na założenie działalności, a co za tym idzie jej uruchomienie oznacza konieczność znalezienia dobrego biura rachunkowego. Przedsiębiorcy, którym pomagamy uzyskać dotację nie muszą go szukać, ponieważ możemy zająć się kompleksową obsługą ich firm.