Kadry i płace

Jeśli zatrudniasz pracowników lub zleceniobiorców  – skorzystaj z naszych kadrowo-płacowych

Usługi płacowe

Usługi płacowe

Wyliczanie listy płac oraz rachunków, generowanie oraz wysyłanie deklaracji ZUS to tylko niektóre zadania płacowe, które realizujemy.

Ryczałt ewidencjonowany

Usługi kadrowe

Kompletowanie akt osobowych oraz dbanie o terminy zaświadczeń lekarskich czy BHP to podstawy usług kadrowych, które powierzają nam klienci.

Usługi kadrowe to dbanie o porządek w dokumentacji pracowniczej

Proponujemy kompleksowe usługi kadrowe, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o kompletowanie akt osobowych swoich pracowników, a także o pilnowaniu terminów wygaśnięcia umów, szkoleń czy badań lekarskich. Nasze biuro rachunkowe zajmie się za Ciebie przygotowaniem umów o pracę oraz pozostałych umów cywilnoprawnychświadectw pracy oraz innych elementów, które muszą znaleźć się w aktach osobowych.

Współpracujące z nami firmy mogą liczyć także na obsługę związaną z przeprowadzaniem szkoleń z zakresu BHP. Kierujemy na nie pracowników, a także pilnujemy terminów kolejnych badań. Po naszej stronie leży także kierowanie osób zatrudnionych na odpowiednie badania medycyny pracy oraz przypominanie o kończących się zaświadczeniach o zdolności do pracy.

Wiemy, jak wiele obowiązków spoczywa na właścicielach firm, dlatego przygotowaliśmy ofertę, dzięki której możemy odciążyć naszych klientów z części z nich. Zaufaj specjalistom i powierz nam obowiązki związane z obsługą kadrową Twojej firmy. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy zagwarantować pełen profesjonalizm.

Akta osobowe

Oryginały umów o pracę, świadectw ukończenia szkoły, zaświadczeń o ukończeniu kursów oraz wszystkich wniosków urlopowych i zaświadczeń lekarskich to tylko niektóre z dokumentów, które przechowujemy w aktach osobowych.

Przypomnienia o kończących się terminach

Szkolenia BHP oraz zaświadczenia lekarskie są ważne przez określony czas. Przypominamy o zbliżających się terminach z odpowiednim wyprzedzeniem, aby umożliwić bezproblemowe i spokojne uzyskanie niezbędnych dokumentów.

10-letnie doświadczenie

Nasze doświadczenie w obsłudze kadrowej pozwoli Ci zająć się tym, co jest najważniejsze - Twoją firmą.

Usługi płacowe

Książka przychodów i rozchodów

Jedną z proponowanych przez nas usług jest kompleksowa obsługa płacowa przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenie w branży rachunkowości sprawia, że możemy zagwarantować najwyższą jakość usług. Pomagamy w bieżącej obsłudze firmy, chętnie odpowiadamy również na wszystkie pytania i wyjaśniamy niejasności tak, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę wszystkich firm, niezależnie od sektora działalności.

Wśród proponowanych przez nas usług płacowych wyróżnić możemy między innymi comiesięczne sporządzanie listy płac dla pracowników na umowę o pracę, a także przygotowywane rachunków dla zleceniobiorców na podstawie kwestionariusza osobowego. Reprezentujemy naszych klientów przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, przez co nie muszą oni martwić się o wizyty w ZUSie czy przesyłanie dokumentów drogą elektroniczną – to nasze zadanie!

Ponadto, po naszej stronie jest również sporządzanie deklaracji podatkowych związanych z zatrudnianiem pracowników oraz zleceniobiorców, a także sporządzanie wymaganych deklaracji do ZUS. Oferujemy także usługi związane ze sporządzaniem różnorodnych zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach.