Radca prawny

Skorzystaj z usług naszego radcy prawnego

Radca prawny dla Twojej firmy

Radca prawny to wysoko wyspecjalizowany prawnik, który posiada uprawnienia do występowania przed urzędami i sądami w charakterze pełnomocnika lub obrońcy, w tym także przed SN, TK, NSA czy instytucjami europejskimi, jak TSUE.

W zakresie spraw wchodzących w kompetencje
radcy prawnego w zasadzie nie ma odgórnych limitów, może on także reprezentować stronę w postępowaniu karnym, na równi z adwokatem. Niemniej jednak, radca prawny najczęściej zajmuje się sprawami cywilnymi i gospodarczymi.

Po co mi radca prawny w firmie?

Książka przychodów i rozchodów

Współpracujemy z radcą prawnym, gdy potrzeba zasięgnąć porady wykraczającej poza kompetencje księgowego. Radca prawny napisze np. wzór umowy każdego rodzaju czy poprowadzi sprawę z zakresu prawa gospodarczego. Radca prawny pomoże przy problemach związanych z działalnością Twojego przedsiębiorstwa lub spółki cywilnej i handlowej. Wszelkie sprawy związane z prowadzeniem czy rozwijaniem działalności Twojego biznesu możesz powierzyć współpracującemu z nami radcy prawnemu.

Pomagamy także w sprawach windykacyjnych, niezależnie od tego po której jesteś stronie. Przygotujemy wezwania do zapłaty, pozwy i inne. Ale to nie wszystko! Raz w miesiącu radca prawny jest dla Ciebie dostępny w formie prowadzonych przez nas darmowych porad prawnych. Porady te trwają 2 godziny i nasi klienci mogą zadawać w tym czasie nurtujące ich pytania. Na spotkaniu dowiesz się o najnowszych zmianach w prawie gospodarczym, które mogą przyczynić się do poprawy funkcjonowania Twojej działalności zawodowej.